Subota, Veljača 23, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Zagreb domaćin 11. susreta hrvatske katoličke mladeži 2020. godine.

  • Ponedjeljak, 01 Svibanj 2017 00:00
  • Napisao 

 

Na kraju svečanoga euharistijskog slavlja 10. susreta hrvatske katoličke mladeži koji je okupio oko 30.000 mladih hodočasnika iz cijele Hrvatske, od kojih 6200 iz Zagrebačke nadbiskupije, te inozemstva, predsjeZagreb domaćin 11. susreta hrvatske katoličke mladeži 2020. godine.dnik HBK mons. Želimir Puljić najavio je da će Zagreb biti domaćin idućeg Susreta hrvatske katoličke mladeži.

 

Pročitano 758 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 01 Svibanj 2017 15:43

Odabrano

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet