Subota, Veljača 16, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

e5Man organizacija

 • Subota, 08 Ožujak 2014 00:00
 • Napisao/la  Uredništvo

Muževi ljubite svoje žene kao što je Krist ljubio Crkvu te sebe predao za nju. (Ef 5,25)

Ta nitko nikada ne mrzi svoga tijela, nego ga hrani i njeguje kao i Krist Crkvu. (Ef 5,28)

Jeste li čuli za organizaciju e5Men? Organizacija okuplja tisuće kršćana po cijelom svijetu, koji srijedom (osobito svake prve srijede u mjesecu) poste za svoje supružnike. Priključuju se i one osobe koje traže svoga supružnika. Postom konkretno pokazujemo ljubav prema svojim supružnicima pokušavajući barem malo postati Kristoliki. Kako je Krist ljubio Crkvu? Do smrti na križu, do kraja, cijelim svojim bićem. Post je snažna molitva. Naša Udruga se pridružila organizaciji e5Men.

Ako još uvijek tražiš svoga supružnika, pridruži se!

Ako uistinu voliš svoga muža ili svoju ženu, pridruži se!

Link na e5Man organizaciju pronađite ovdje.

Pročitano 2069 puta

Odabrano

 • Majka nade - papina kateheza na općoj audijenciji u srijedu 10. svibnja 2017
  Majka nade - papina kateheza na općoj audijenciji u srijedu 10. svibnja 2017 Draga braćo i sestre, dobar dan! U našem nizu kateheza o…
 • Blaženi Jacinta i Franjo proglašeni svetima
  Blaženi Jacinta i Franjo proglašeni svetima Papa Franjo proglasio je blažene Jacintu i Franju svetima, 13. svibnja…
 • Devetnica Gospi Fatimskoj
  Devetnica Gospi Fatimskoj Molitva za svaki dan devetnice: Moj Bože!* Vjerujem u Te, klanjam…
 • Proglas Godine svetog Josipa u Zagrebačkoj nadbiskupiji
  Proglas Godine svetog Josipa u Zagrebačkoj nadbiskupiji Na 330. obljetnicu otkako je Hrvatski sabor jednoglasno izabrao svetog Josipa…
 • Zagreb domaćin 11. susreta hrvatske katoličke mladeži 2020. godine.
  Zagreb domaćin 11. susreta hrvatske katoličke mladeži 2020. godine.   Na kraju svečanoga euharistijskog slavlja 10. susreta hrvatske katoličke mladeži…

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet