Srijeda, Siječanj 23, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

FOTO: Tisuće u Nacionalnom maršu za život i obitelj u Guatemala City

  • Ponedjeljak, 12 Svibanj 2014 00:00
  • Napisao/la  Uredništvo

Prošle nedjelje, 11. svibnja u Guatemala City tisuće ljudi se okupilo kako bi sudjelovalo u nacionalnom maršu za život i obitelj. Okupljeno mnoštvo je poslalo jasnu poruku za koje se ideale i ciljeve svi zajedno trebamo boriti.

Mnoge zemlje među kojima je i Hrvatska, su poslale poruku solidarnosti ovakvom skupu i podržale nastojanja Guatemale da se promovira život od začeća do smrti, da se zaštiti brak kao zajednica žene i muškarca te da se zaštiti obitelj kao temeljna odrednica svakog društva.

Udruga za promicanje obiteljskih vrijednosti bl. Alojzije Stepinac pozdravlja i podupire ovakve skupove. U današnjem svijetu gde je medijska blokada ovakvih događanja više nego očita, svim snagama nastojimo prenijeti vijesti svjetla u tami da obasjamo vaša srca i da vam donesemo nadu i radost.

Pogledajte kratku fotogaleriju.

 

 

 

Pročitano 1641 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 12 Svibanj 2014 19:02

Odabrano

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet