Nedjelja, Prosinac 17, 2017
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

FOTO: Tisuće u Nacionalnom maršu za život i obitelj u Guatemala City

  • Ponedjeljak, 12 Svibanj 2014 00:00
  • Napisao/la  Uredništvo

Prošle nedjelje, 11. svibnja u Guatemala City tisuće ljudi se okupilo kako bi sudjelovalo u nacionalnom maršu za život i obitelj. Okupljeno mnoštvo je poslalo jasnu poruku za koje se ideale i ciljeve svi zajedno trebamo boriti.

Mnoge zemlje među kojima je i Hrvatska, su poslale poruku solidarnosti ovakvom skupu i podržale nastojanja Guatemale da se promovira život od začeća do smrti, da se zaštiti brak kao zajednica žene i muškarca te da se zaštiti obitelj kao temeljna odrednica svakog društva.

Udruga za promicanje obiteljskih vrijednosti bl. Alojzije Stepinac pozdravlja i podupire ovakve skupove. U današnjem svijetu gde je medijska blokada ovakvih događanja više nego očita, svim snagama nastojimo prenijeti vijesti svjetla u tami da obasjamo vaša srca i da vam donesemo nadu i radost.

Pogledajte kratku fotogaleriju.

 

 

 

Pročitano 1420 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 12 Svibanj 2014 19:02

Odabrano

Pronađite nas na facebooku