Srijeda, Siječanj 23, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Duhovna obnova na Krku

 • Petak, 06 Rujan 2013 00:00
 • Napisao/la  Uredništvo

Udruga za promicanje obiteljskih vrijednosti - Blaženi Alojzije Stepinac ovaj vikend održala je duhovnu obnovu za svoje članove u Oazi Kraljice Mira na Krku, a koju je vodio vlč. Toljanić uz blagoslov i sudjelovanje biskupa Valtera Župana. 'Ne bojte se i budite hrabri promicatelji obiteljskih i kršćanskih vrijednosti u nasem društvu! U vašem djelovanju imate našu potpunu podršku' - naglasio je biskup u obraćanju članovima udruge. Ovo je svakako važan poticaj i ohrabrenje u nastavku našeg djelovanja te s ovoga mjesta obećajemo da ćemo i nadalje beskompromisno braniti našu djecu i obitelji te promicati kršćanske vrijednosti u našoj Domovini i izvan nje.

Pročitano 2118 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 09 Veljača 2014 15:56

Molitveni susreti - teme

 • Radost Evanđelja - 5. dio
  Radost Evanđelja - 5. dio Peti, zadnji dio pobudnice nam govori kako bi…
 • Radost evanđelja - 4.dio
  Radost evanđelja - 4.dio Četvrti dio pobudnice Radost Evanđelja govori o socijalnoj…
 • Radost Evanđelja - 3. dio
  Radost Evanđelja - 3. dio U tećem djelu pobudnice papa Franjo nam govori…
 • Radost evanđelja - 2. dio
  Radost evanđelja - 2. dio U drugom dijelu pobudnice papa Franjo govori kako…
 • Radost Evanđelja - 1. dio
  Radost Evanđelja - 1. dio Papa Franjo u prvom dijelu pobudnice govori o…

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet