Subota, Veljača 16, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Obiteljski križni put - Fotoalbum

  • Ponedjeljak, 31 Ožujak 2014 00:00
  • Napisao/la  uredništvo

Članovi naše Udruge sudjelovali su na Trećem obiteljskom križnom putu u organizaciji udruge Ekosspiritus. Misao vodilja ovogodišnjeg križnog puta, bile su riječi Evanđelja: “Ženo evo ti sina. Sine, evo ti majke.” Križni put je organiziran po Samoborskom gorju. Posebna slika su bila djeca koja su ustrajno hodala gotovo četiri sata. Svake godine sve je više obitelji koje zajedno s djecom odlučuju proći ovakav Križni put. Ove godine je bilo 250 sudionika. Lijepo vrijeme, šuma, djeca, molitva, euharistija…Bogu hvala na svemu.

U prilogu pogledajte fotoalbum sa našeg križnog puta.

Pročitano 1932 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 04 Travanj 2014 07:20
Više u ovoj kategoriji: « Duhovna obnova na Krku

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet