Nedjelja, Prosinac 17, 2017
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Blaženstva kao izvor sreće

  • Utorak, 18 Studeni 2014 00:00
  • Napisao/la  uredništvo

Na našim susretima Molitvene obiteljske zajednice obrađujemo Blaženstva. Zbog svoje važnost Blaženstva se uzimaju kao kršćanska povelja (Magna Carta). Ona nam daju jasnu sliku kako bi se srce vjernika trebalo postupno mijenjati. Po njima nas Isus poziva da se potpuno opredjelimo za Njegovu stvar, posebno da što god činimo to samo da Njemu udovoljimo. Isus od nas očekuje da težimo savršenstvu i dao nam je Blaženstva da znamo živjeti kako bismo to savršenstvo postigli.

Pročitano 1727 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 19 Studeni 2014 15:28
Više u ovoj kategoriji: Blaženstva - 1.dio »

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku