Subota, Veljača 23, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Blaženstva - 1.dio

  • Srijeda, 19 Studeni 2014 00:00
  • Napisao/la  uredništvo

Blago siromasima duhom: njihovo je kraljevstvo nebesko i Blago ožalošćenima: oni će se utješiti, prva su dva Blaženstva. Siromasi duhom potpuno su svjesni svoje ovisnosti o Božjoj dobroti. Oni na pravedan način raspolažu svojim bogatstvom i ne vežu se za njega. Ožalošćeni su ljudi koji pate zbog svojih valstitih ili problema drugih, ali u vjeri.

Pročitano 1866 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 19 Studeni 2014 15:08

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet