Nedjelja, Prosinac 17, 2017
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Blaženstva - 4.dio

  • Ponedjeljak, 15 Prosinac 2014 00:00
  • Napisao/la  Uredništvo

Na našem zadnjem susretu obradili smo osmo Blaženstvo: Blago progonjenima zbog pravednosti, njihovo je kraljevstvo Nebesko.

Pogledajte u priloženoj prezentaciji tko su progonjeni zbog pravednosti i o kakvoj je pravednosti govorio Isus. U završnom dijelu je pojašnjeno prokletstvo "mudrosti" svijeta, otuđeno od Boga. Prokletstvo se uvijek nadvija nad nas i želi nas istrgnuti iz Božjeg zagrljaja. Kad shvatimo koliko je lagano krenuti putem svijeta uviđamo koliku težinu i važnost imaju ostavljena nam Blaženstva.

Pročitano 1511 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Prosinac 2014 11:28
Više u ovoj kategoriji: « Blaženstva - 3.dio

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku