Ponedjeljak, Studeni 19, 2018
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Svjetla i sjene današnje obitelji

  • Subota, 22 Veljača 2014 05:38
  • Napisao/la  Uredništvo

Na prvom susretu iz serije Familiaris Consortio obradili smo temu Svjetla i Sjene današnje obitelji. Položaj u kojem se danas nalazi obitelj ima svoje pozitivne i negativne vidove. Jedni su znak Kristova spasenja na djelu u svijetu. Drugi su znak odbijanja što ga čovjek suprotstavlja Božjoj ljubavi.

Priložena prezentacija otkriva svjetla i sjene, pozitivne i negativne aspekte odnosa obitelji i društva danas. Otkrijte crkveno poslanje svojstveno obitelji i u tome prepoznajte znak Kristova spasenja.

Pročitano 1619 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 22 Veljača 2014 05:59
Više u ovoj kategoriji: Božiji naum o braku i obitelji »

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet