Subota, Veljača 16, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Rasprava o pravoj pobožnosti prema Blaženoj Djevici Mariji, III. dio

  • Nedjelja, 22 Lipanj 2014 00:00
  • Napisao/la  Uredništvo

Na našem predzadnjem susretu prije ljetne stanke završili smo obradu Prave pobožnosti prema presvetoj Djevici Mariji. Tema je bila vezana za zadnji dio pobožnosti koji govori o savršenoj posveti Isusu Kristu.

Ljudevit Montfortski upravo nevjerojatnom preciznošću Marijinog vječnog zagovaratelja opisuje kako bi trebala izgledati prava pobožnost prema Isusu Kristu. Kako i sam kaže u uvodu sva naša savršenost stoji u tome da se upriličimo Isusu Kristu, da se s njim sjedinimo i njemu se posvetimo kroz pobožnost prema Djevici Mariji jer je upravo Ona ta koja je od svih stvorova najviše upriličena Kristu.

Ljudevit jednostavnim i prodornim izričajem objašnjava kakve bi vježbe trebali provoditi u praksi vezane uz ovu pobožnost. Konačno i iznad svega ističe sve divne učinke koje ova pobožnost može donijeti duši koja ih vjerno provodi.

Pogledajte priloženu prezentaciju!

Pročitano 1271 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 27 Rujan 2014 11:43

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet