Subota, Veljača 16, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Pokora i pomirenje

  • Nedjelja, 26 Siječanj 2014 06:35
  • Napisao/la  Uredništvo

Tema našeg 1./2014 susreta je bila sakrament Ispovijedi ili pomirenje i pokora. Uistinu je dragocijeno iskustvo shvatiti koliko je važan ovaj sakrament. Unutarnja pokora je korjenito preusmjerenje cijelog života, povratak i obraćenje k Bogu svim srcem, raskid sa grijehom, odvraćanje od zla, zajedno s osudom zlih djela koja samo počinili.

U priloženoj prezentaciji, vođeni ulomcima iz Biblije i KKCa pronađimo zašto je pokora i pomirenje sa Bogom važno, kako se iskreno i skrušeno pokajati za svoje grijehe, kako dopustiti Gospodinu da uđe u naše srce.

 

Pročitano 1643 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 01 Veljača 2014 07:25

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet