Subota, Veljača 16, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Bolesničko pomazanje

  • Nedjelja, 26 Siječanj 2014 06:38
  • Napisao/la  Uredništvo

S misterijem patnje osobito se suočavamo u bolesti. Bolest je iskušenje za našu vjeru, za naše pouzdanje i za našu ljubav. Stoga smo se na našem 2/2014. susretu posebno posvetili sakramentu bolesničkog pomazanja. Svetim pomazanjem bolesnika i molitvom svećenika cijela Crkva preporučuje bolesne trpećem i proslavljenom Gospodinu, da im olakša boli i da ih spasi, štoviše potiče ih da se slobodno sjedine s Kristovom mukom i smrću i tako doprinesu dobru Božjega Naroda.

Ovaj sakrament ljudi često teško prihvaćaju, krivo tumačeći da je to skori znak njihovog kraja. Baš suprotno, ovaj sakrament jača čovjekovu dušu i tijelo u teškim životnim situacijama i trebalo bi ga primati otvorena srca i bez straha.

U priloženom dokumentu, vođeni ulomcima iz KKCa razbijmo misterij ovog sakramenta i obnovimo ga bilo za nas, bilo za naše bližnje u svim teškim životnim iskušenjima.

Pročitano 1628 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 01 Veljača 2014 07:25
Više u ovoj kategoriji: « Pokora i pomirenje Ženidba »

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet