Subota, Veljača 16, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Ženidba

  • Nedjelja, 26 Siječanj 2014 06:41
  • Napisao/la  Urdeništvo

Tema našeg 3/2014. susreta je bila sakrament Ženidbe. Priključio nam se i župnik što je dodatno obogatilo naš susret. Dotakli smo se gotovo svih aspekata ženidbe, Svetog sakramenta koji se u zadnje vrijeme žestoko napada i pokušava ga se razoriti. Nije niti čudo s obzirom da već u knjizi Postanka Sveto pismo započinje stvaranjem muškarca i žene na sliku i priliku Božju.

Sve u svemu ova tema nas je jako obogatila jer je ženidba znak naše konačne Svadbe i slika ljubavi Presvetog Trojstva. U priloženom dokumentu koji prati KKC pročitajte koliko je važan ovaj sakrament i koliko je važno njegovo očuvanje u današnjem svijetu.

Pročitano 1651 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 01 Veljača 2014 07:23
Više u ovoj kategoriji: « Bolesničko pomazanje

Molitveni susreti - teme

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet