Subota, Veljača 23, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Lojzeki uprizorili žive jaslice

  • Subota, 25 Prosinac 2010 00:00
  • Napisao/la  Uredništvo

Za Božić 2010. godine Lojzeki su pripremili poseban dar povodom osnutka naše nove Župe Blaženog Ivana Merza - Žive jaslice.

Kroz pokret, glumu i uprizorenje gradskog trga u Betlehemu, vraćaju nas u vrijeme Isusovog rođenja u Betlehemu, propitkuju našu otvorenost da u svoje domove, svoj život i svoja srca primimo Josipa i Mariju koja ima roditi Spasitelja svega svijeta! Ova predstava na poseban način posvećena je svima koji danas trpe odbačenost, prezrenost i nailaze na zatvorena vrata raznih 'gostinjaca' svoga života kao i svima onima koji željno iščekuju Isusovo rođenje u svojim srcima. Žive jaslice su održane u sklopu propovjedi na sv. misi 'Polnoćki'. Pogledajte fotogaleriju.

Pročitano 1606 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 27 Kolovoz 2014 18:49
Više u ovoj kategoriji: Lojzeki »

Projekti

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet