Subota, Veljača 23, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Lojzeki

  • Petak, 08 Siječanj 2010 00:00
  • Napisao/la  uredništvo

Lojzeki su grupa djeca članova naše Udruge. Kroz interaktivne i kreativne radionice razvijaju empatiju i otvorenost prema drugima. Do sada su prošli obiteljske radionice, sudjelovali u uprizorenju "Živih jaslica", djelovali karitativno. U suradnji s udrugom "Zdenac" sudjeluju u projektu školovanja djece bez roditelja u Tanzaniji. 

Pročitano 1314 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 09 Siječanj 2015 07:34
Više u ovoj kategoriji: « Lojzeki uprizorili žive jaslice

Projekti

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet