Subota, Veljača 23, 2019
Prijava

Prijava

Korisničko ime *
Lozinka *
Zapamti me

Knjiga posjetitelja

  • Utorak, 06 Svibanj 2014 00:00
  • Napisao/la  Uredništvo

Poštovani posjetitelji, dragi prijatelji Udruge za promicanje obiteljskih vrijednosti bl. Alojzije Stepinac,

za Vas smo otvorili knjigu gostiju u kojoj nam se možete javiti sa svojim dojmovima oko naše stranice, njenog sadržaja, možete obradovati druge posjetitelje svojim svjedočenjem vjere u svakodnevnom životu.

Jedna od najbitnijih zadaća današnjeg čovjeka jest aktivno djelovanje i svjedočenje. Svojim pozitivnim mislima i iskustvima vjere možemo pomoći jedni drugima da rastemo kao zajednica u Kristu.

Stoga slobodno podjelite sa nama Vaš svaki dan, vaše misli ili misli svetaca Katoličke Crkve koji su vas se dojmili, podjelite s nama sve Vaše uspone i padove, sve vaše križeve koje sa velikom ljubavlju nosite kroz život. Iskreno se nadamo da ćete na ovom mjestu naići na istinske prijatelje koji će Vas utješiti, ohrabriti, a možda i pomoći u tome kako se bolje nositi sa svakodnevnim životnim situacijama.

Da bi se upisali u knjigu posjetitelja potrebno je:

1) Napraviti registraciju (kliknite na Registracija u desnom gornjem kutu stranice)
2) Potvrdite registraciju klikom na link kojeg ćete dobiti na svoj email nakon što se se registrirali
3) Prijavite se (kliknite na Prijava u desnom gornjem kutu stranice)
4) Ostavite poruku
5) Svaki slijedeći put kad se želite upisati u knjigu posjetitelja krenite od koraka 3)

Knjigu posjetitelja pronađite OVDJE ili kliknite na modul sa desne strane.

Pročitano 1222 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 17 Svibanj 2014 06:25

Pronađite nas na facebooku

moncler outlet online piumini moncler outlet woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet bologna golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online golden goose outlet online sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher sac lancel pas cher scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet kate spade outlet coach outlet michael kors outlet