Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hvaljen Isus i Marija!

Dragi prijatelji!

Radosni smo što smo ponovno zajedno i što vas možemo pozvati na sudjelovanje u Obiteljskoj duhovnoj obnovi pod nazivom ‘Stepinac govori obiteljima’, koju ćemo započeti 13. srpnja (Majka Božja Bistrička), a trajat će do 2. kolovoza 2020. (Gospa od Anđela).

Obiteljska duhovna obnova trajat će 21 dan, a dnevna razmatranja će se sastojati od:

  • Stepinac govori obiteljima (dijelovi blaženikovih nagovora i propovijedi)
  • Poticaj na razmišljanje (kratak komentar)
  • Današnji izazov (dnevni zadatak)
  • Molitva

Obiteljska duhovna obnova, kako i sam naziv govori, namijenjena je obiteljima. Tekstove i dnevne izazove smo sastavili na način da potaknemo razgovor između bračnih parova i članova obitelji o različitim temama koji se tiču našeg osobnog duhovnog rasta te duhovnosti unutar naših obitelji.

Radujemo se zajedničkoj molitvi sa željom da nam i ova Obiteljska duhovna obnova svima donoese mnoge dobre plodove u naš osobni i život naših obitelji!

Udruga Stepinac